Home Sport GOŠK nosi tri velika boda iz Konjica, pobjeda Posušja protiv Zvijezde 09

GOŠK nosi tri velika boda iz Konjica, pobjeda Posušja protiv Zvijezde 09

0

U okviru 19. kola WWIN Lige Bosne i Hercegovine sastali su se na Mokrom Docu Posušje i Zvijezda 09, krajnji rezultat ove utakmice bio je 2:0 u korist domaćina.

Na samom startu utakmice Zvijezda 09 je zaprijetila, ali domaćini bez većih problema to čiste.

Bez nekih većih uzbuđenja na početku utakmice, po teškom terenu za obje ekipe, iako je vrijeme bilo odlično.

U 28. minuti gol za domaću ekipu strijelac gola Lučić koji lobuje golmana Zvijezde 09 iz teške pozicije i postiže gol za vodstvo.

Do kraja poluvremena nije bilo previše prilika, Zvijeza 09 je izgledala bezidejno, te se tako na pauzu otišlo sa 1:0 u korist domaće ekipe.

Kamenar je pokušao da zaprijeti u 51. minuti, ali bez većih problema po Zvijezdu 09.

Jako malo prilika je vieđeno, a gosti prvi put ozbiljnije prijete preko Karaklajića, ipak samo gol aut.

Novi lob je viđen u finišu utakmice ovaj put je to bio Boban koji postiže gol za konačnih 2:0.

GOŠK nosi tri velika boda iz Konjica

U okviru 19. kola WWIN lige Bosne i Hercegovine sastali su se Igman Konjic i GOŠK, na kraju pobjedu je odnijela ekipa GOŠKA sa rezultatom 2:1.

Igman je preko Hebibovića zaprijetio na početku utakmice ali fudbaler Igmana je dirao rukom, te je ova šansa propala.

U 10. minuti nova odlična prilika za domaću ekipu, ponovo se u prilici pronašao Hebibović koji nije postigao gol na praznu mrežu.

U 33. minuti odličan gol Šere, Ćeman nije imao šansu da obrani ovaj fantastičan udarac.

Na poluvreme se otišlo sa minimalnom prednošću ekipe iz Gabele.

U drugom poluvremenu viđena su nova dva pogodtka, za ekipu iz Gabele strijelac je bio ponovo Šero koji je povećao prednost na 2:0.

A napadač Igmana Ramić je u 72. minuti dao nadu ekipi iz Konjica da može do poravnanja rezultata ipak to se nije desilo te je ostalo 2:1.